Köpek Yatağı Nasıl Olmalı?

Evcil hayvanınız için mükemmel bir uyuma noktası.

Uyuyan köpeklerin yalan söylemesine yardım edin

Köpekler çok uyur. Ve çoğu evcil hayvan (ve insan) gibi, yumuşak ve rahat bir yerde uyumayı tercih ederler. Bu sevimli köpek esneme sesleri gelmeye başladığında, bazı evcil hayvanlar mutfakta veya hizmet odasında bir sandığa çekilir. Diğerleri oturma odasında veya yatak odasında bir yastığa düşebilir. Bazı şanslı köpeklerin birden fazla yerde yatakları ve uyku yerleri vardır. Neyse ki, hemen hemen her köpek tercihi için bir köpek yatağı var.

Köpek Yatak Çeşitleri

Köpeğiniz için seçeceğiniz yatak türü, evcil hayvanınızın uyku tarzına ve hassasiyetine bağlı olmalıdır. Bazı köpekler bir kayaya çarpabilirken, diğerleri “Prenses ve Bezelye” kadar telaşlıdır. Bu yatak stillerinden biri en iyi sonucu verebilir:

  • Yastık : En popüler köpek yatağı stili her türlü boyut ve şekilde gelir. Bazıları pire kovucu sedir yongaları ile doldurulur (köpeğiniz üzerine vurduğunda hoş bir koku da verir). Tüyler döküldüğünde çamaşırları atabileceğiniz çıkarılabilir kılıfı olan bir yatak arayın. (Ya da salyası. Ya da kokulu.)

Köpek yastıkları satın alın.

  • Mat : Bazı köpekler bir odanın köşesindeki düz bir yüzeyden hoşlanır. Bir sandıkta uyuyan bir köpek için, dayanıklı, yıkanabilir naylonla kaplanmış sağlam bir köpük sandık pedi, alanı daha rahat hale getirebilir.

Köpek paspasları satın alın.

  • Yuva : Bir böceği memnun etmek için yapılmıştır. Bir yuva yatağı, birçok yavrunun rahatlatıcı bulduğu kenarları yükseltmiştir. Yuva tarzı yataklar, özellikle kısa tüylü ırklar ve yaşlı köpekler arasında popülerdir.

Yuva tarzı köpek yatakları satın alın.

  • Ortopedik : Kalça displazisi, eklem sorunları, artrit veya obezite gibi belirli sağlık sorunları olan yaşlı köpekler ve köpekler, tıbbi sınıf strafordan yapılmış destekleyici bir yatakta daha rahat olabilir.

Ortopedik köpek yatakları satın alın.

  • Isıtmalı : Artrit veya diğer eklem sorunları olan veya soğuk bir iklimde yaşayan köpekler sıcak, kızarmış bir yeri takdir edecektir.

Isıtmalı köpek yatakları satın alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu